سه شنبه, 23 -8156 02:23

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

سامانه تعاملي شهر اينترنتي پرند

 

به مديريت

 

سركار خانم مهندس افسانه كربلايي زاده كارشناس ارشد كارآفريني در فناوريهاي نوين از دانشگاه تهران

 

 

 در تاريخ 6 مرداد 93 مصادف با روز ملي كارآفريني و همزمان با عيد سعيد فطر با شعار"جهاني بيانديشيد و جهاني تجارت كنيد" و چشم انداز "جامع ترين سامانه ارائه خدمات الكترونيكي در شهر جديد پرند" و با ماموريت "فراهم كردن دسترسی بهتر و سريع تر همشهریان گرامی به پايگاه جامع اطلاعات کسب و کار ها، نيازمنديهاي بازار كار، كالا و ساير خدمات در تمامي حوزه ها در بستر فضاي مجازي با استفاده از كارشناسان مجرب و خبره" به بهره برداري رسيد.

 

 تيم كارآفرين شهر اينترنتي پرند متشكل از افراد جوان و خبره در حوزه كارآفريني و كسب و كارالكترونيكي بر آن است تا در كنار شهروندان، علاقه مندان و ذينفعان اين شهر رو به توسعه قرار گيرد و ضمن معرفي شهر جديد پرند، مقدمات رشد را براي شهر و طرفداران آن فراهم آورد.

 از اهداف عاليه ما اينست كه همراه با نيروي جوان و مستعد شهر و با استفاده از توانايي هاي علمي و ساير شايستگيهايي كه دارند، كمك به شكوفايي ايده هاي آنها كرده و مشوقي باشيم تا خود كسب و كارخود را راه اندازي نمايند.

 

ارزش ها در شهر اينترنتي پرند

 

     احترام به گروه" همشهريان، علاقه مندان و ذينفعان"  شهر جديد پرند،  مشتري مداري و احترام به حقوق شهروندي

            التزام به حفظ محرمانگي اطلاعات كاربران سامانه

 

 ضمنا اين سامانه در  "ستاد ساماندهي پايگاه‌هاي اينترنتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي" به نام شهر اينترنتي پرندبه ثبت رسيده و مطابق قوانين جمهوري اسلامي ايران   فعاليت مي نمايد.

 برای دریافت اطلاعات بیشتر :

 تلفن تماس : 2544-495-0910
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 سامانه پیامکی : 220-200-2060-5000

 

 

 

 

 

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top