چهارشنبه, 23 -8156 05:59

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند ضمن تبریک و گرامیداشت ایام الله دهه فجر، به تشریح برنامه های این شرکت و پروژه های آماده افتتاح شهر پرند در سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛ سید علی اکبر طاهری ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، گفت: انقلاب اسلامی محصول از خودگذشتی و روحیه ظلم ستیزی ملت ایران بود که فریاد بلند استقلال، آزادی و عزت خواهی ملت ایران را به گوش همه قدرت های اسکتباری رسانید.

طاهری اضافه کرد: ملت ایران در طول تاریخ همواره نشان داده اند که حاضر به تن دادن به ذلت نیستند و اجازه مداخله به بیگانگان را نخواهند داد.

مدیر عامل شرکت عمران پرند در ادامه به تشریح  برنامه های این شرکت در سی و نهمین سالروز انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار داشت: امسال ۱۶۴۶ واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند افتتاح و تحویل متقاضیان می شود.

طاهری با بیان اینکه بیش از ۴ هزار واحد مسکن مهر از نظر ابنیه تکمیل و آماده افتتاح است اما معطل نصب انشعابات می باشند، تصریح کرد: بزرگترین مانع در تکمیل و تحویل مابقی واحد های مسکن مهر، عدم نصب انشعابات توسط دستگاه های خدمات رسان است که انتظار داریم این دستگاه ها هر چه زودتر و با تمام ظرفیت نسبت به نصب انشعابات اقدام نمایند.
طاهری تصریح کرد:  مدرسه ۹ کلاسه شهید حججی در ایام الله دهه فجر امسال افتتاح می شود.

طاهری تکمیل ۵۰۰ هزار متر مربع از معابر فازهای ۵،۴ و ۶ را از دیگر اقدامات شرکت عمران پرند عنوان کرد و گفت: باند شمالی بلوار انقلاب اسلامی با بیش از ۱۵ هزار متر مربع در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.


 

مدیر عامل شرکت عمران پرند اظهار داشت: بهره برداری از بوستان بزرگ "باران" با بیش از ۳ هزار متر مربع در شمال فاز ۴ نیز از دیگر پروژه های امسال شرکت عمران است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top