پنج شنبه, 23 -8156 16:35

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خدمات احداث و نگهداری فضای سبز، انجام معابر شهری و سایر وظایف ذاتی شهرداری ها در فازهای مسکن مهر شهر جدید پرند به شهرداری واگذار می گردد.

جلسه مشترک شرکت عمران با شهرداری و شورای شهر پرند با حضور مدیر عامل، هیات مدیره و مدیران شرکت با معاون شهردار و تعدادی از اعضای  شورای اسلامی شهر پرند روز شنبه در محل شرکت عمران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛ دکتر محسن وطن خواهی رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت عمران ضمن تاکید بر آمادگی این شرکت در تعامل با شهرداری در انتقال وظایف، گفت: شرکت عمران به عنوان نماینده دولت در ساخت شهر پرند است و این آمادگی را دارد تا در چهارچوب قانون، نگهداری و خدمات سایر فازهای شهر پرند را به شهرداری تحویل نماید.

وطن خواهی افزود: شرکت عمران به تعهدات خود به خوبی آگاه و پایبند است و در هر تصمیمی که اتخاذ شود حقوق شهروندان مد نظر قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل شرکت عمران پرند، تصریح کرد: هم شرکت عمران و هم شهرداری دارای وظایف ذاتی مختص به خود هستند و می بایست که این وظایف بدون تداخل و موازی کاری به انجام برسد تا رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.

در ادامه این جلسه مهندس اسماعیل نسب عضو هیات مدیره شرکت عمران پرند گزارشی از روند فعالیت های عمرانی، تکمیل مسکن مهر و معابر سطح شهر توسط شرکت عمران ارائه داد.

داود احمدی رئیس شورای اسلامی شهر پرند، هلالی معاون شهردار و سایر کارشناسان نیز نقطه نظرات خود را در خصوص تفاهمنامه تحویل شهر بیان نمودند.

در این جلسه مقرر شد که پیش نویس تفاهمنامه کلی برای واگذاری خدمات در فازهای ۳ تا ۶ آماده و در جلسات بعدی مورد بررسی طرفین قرار گیرد.

 

خدمات و نگهداری شهر در فازهای مسکن مهر به شهرداری واگذار می گردد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top