شنبه, 23 -8156 23:53

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر عامل شرکت عمران پرند، گفت: کمپ نگهداری از سگ های بی پناه آماده بهره برداری و تحویل به شهرداری پرند است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛ محسن وطن خواهی با بیان اینکه یکی از مهمترین مطالبات و مشکلات شهروندان پرند جمع آوری سگ های بی پناه است، اظهار داشت: با توجه به درخواست شهروندان گرامی و تحویل بخش عمده ای از واحدهای مسکن مهر در شهر پرند، شرکت عمران بر اساس دستورالعمل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و ابلاغ فرمانداری شهرستان رباط کریم، اقدام به احداث کمپ سگ های بی پناه در فاز ۴ پرند نموده است.

وطن خواهی با بیان اینکه شرکت عمران پرند به عنوان متولی ساخت شهر وظیفه خود را در این خصوص انجام داده است، تصریح کرد: علی رغم مشکلات فراوان مالی، این کمپ از منابع داخلی شرکت و با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال احداث شده و آماده ایم این محل را جهت بهره برداری به شهرداری پرند تحویل نماییم.

وی اظهار داشت: کمپ نگهداری از سگ های بی پناه با رعایت استاندارد های لازم و با مساحت ۳۵۰۰ متر مربع در فاز ۴ پرند احداث شده و دارای تجهیزات و بخش های مختلفی است.

مدیر عامل شرکت عمران پرند با بیان اینکه کمپ نگهداری از سگ های بی پناه در شهر پرند از مجهزترین و بزرگترین کمپ های کشور است، اظهار داشت: این کمپ از بخش های مختلفی از جمله ساختمان اداری، کارگاه عملیاتی و اتاق پزشک جهت معاینه، جراحی، عقیم سازی، واکسناسیون، شستشو و سایر اقدامات بهداشتی تشکیل شده است.

وی افزود: انبار مناسب و آشپزخانه جهت نگهداری مواد غذایی، فضای قرنطینه به مساحت ۳۰۰ متر مربع، محوطه مسقف و قفسه بندی به مساحت ۳۵۰ متر مربع و همچنین ۳ هزار متر مربع محوطه اصلی برای این کمپ در نظر گرفته شده که در نوع خود کم نظیر است.

وطن خواهی در ادامه گفت: با احداث این کمپ شاهد کاهش مزاحمت سگ های بی پناه برای شهروندان خواهیم بود و عملیات جمع آوری، نگهداری، غربال گری و همچنین جدا سازی سگ ها آلوده و مفید در این کمپ صورت می گیرد.  

وی تصریح کرد: این کمپ با ابلاغ فرمانداری محترم شهرستان رباط کریم و مجوز شبکه بهداشت و اداره حفاظت از محیط زیست این شهرستان، احداث شده است.

مدیر عامل شرکت عمران پرند در پایان خاطر نشان کرد: تمام مطالبات و مشکلات شهروندان گرامی پرند را رصد می کنیم و به دنبال کاهش مشکلات و ایجاد رضایتمندی در بین شهروندان هستیم.

کمپ نگهداری از سگ های بی پناه در پرند آماده بهره برداری

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top