چهارشنبه, 23 -8156 06:00

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

کانون زبان کودکان برتر و پیش دبستانی کودکان برتر

56217817

56217818

 

موسسه کودکان برتر در سال 1381 با سه کلاس آموزشی فعالیت خود را در زمینه ی آموزش زبان به کودکان(4تا7 سال) آغاز نمود. با توجه به اهمیت آموزش زبان دوم در سنین پایین این مرکز توانست جدیدترین سیستم آموزشی روز دنیا را بومی سازی نموده و با استفاده از پرسنل خلاق خود و همچنین همراهی دولت عشق طراحی منحصر به فردی را برای آموزش زبان برای خردسالان چیدمان نماید. پس از چهار سال و طی آزمون و خطا های بسیار این مرکز موفق به طراحی سیستم آموزشی خود گردید و برای ثبت این سیستم در نظام آموزش و پرورش کشور دست به کار شد.

 

ماه ها تلاش کارشناسان این مرکز ،با بزرگان آموزش و پرورش کشور به بار نشست تا این بار تاییدیه سیستم آموزشی، توسط معاونت آموزشی وزارت آموزش و پرورش برای موسسه کودکان برتر صادر گردد تا این مرکز به عنوان اولین مرکز زنجیره ای بتواند سیستم آموزشی خود را با سایر مراکز آموزشی کل کشور به اشتراک بگذارد.

 

موسسه کودکان برتر با حمایت دولت عشق الهی و پشتیبانی خانواده ها در سال 1394 اولین مدرسه غیر دولتی خود را نیز افتتاح نمود. و هم اکنون در سراسر کشور مراکزی را به عنوان مراکز تحت سیستم آموزشی کودکان برتر جهت آموزش زبان خردسالان معرفی نموده که زبان آموزان این موسسه موفق به اخذ مدارک معتبر بین المللی از دانشگاههای معتبر نیز گردیده اند.شعار موسسه کودکان برتر ((شما را شگفت زده خواهیم کرد)) زمانی محقق شد که با رضایتمندی بالای اولیاء رو به رشد این مجموعه همراه با دانش فوق العاده ی زبان آموزان ،مراکز دیگر آموزشی را وادار به تحسین این موسسه نموده است.

 

هم اکنون با اخذ گواهینامه بین المللی (ISO10015) توسط موسسه کودکان برتر، یک بار دیگر گروه آموزشی کودکان برتر را بر آن داشت که متعهد تر از پیش در جهت اهداف خود گام بردارند.

 

دوره های آموزشی کودکان برتر

جدیدترین و متفاوت ترین روش آموزشی روز دنیا که برای کودکان مهاجر در 102 کشور اجرا گردیده است، سیستم فونیکس می باشد. آموزش در سیستم فونیکس با تاکید بر روی چهار مهارت اصلی (reading-writing-speaking- listening) به صورت همزمان می باشد.در سیستم فونیکس به جای الفبای 24 تایی زبان انگلیسی، بر آموزش 44 صدا یا آوا استوار شده به صورتی که پس از پایان دوره کودک به راحتی قادر به خواندن-نوشتن زبان انگلیسی می باشد.

 

دوره فشرده: این دوره ویژه ی کودکان 4 تا 7 سال به صورت سه روز در هفته و هر روز به مدت سه ساعت آموزشی می باشد. مدت زمان این دوره یک ماه بوده و در پایان هر ماه آزمون کتبی از زبان آموزان گرفته خواهد شد. در دوره ی فشرده سعی شده است که با حضور بیشتر زبان آموزان در محیط انگلیسی زبان ، ضریب یادگیری کودکان افزایش یافته و همزمان به استقلال کودک جهت برقراری ارتباط با اجتماع کمک گردد.

دوره ترمیک: این دوره ویژه کودکان 7 تا 12 سال به صورت دو روز در هفته و هرروز به مدت یک ساعت و چهل دقیقه آموزشی می باشد. مدت زمان این دوره یک ماه نیم بوده و در پایان هر دوره آزمون کتبی از زبان آموزان گرفته خواهد شد در دوره ی تر میک با توجه به اینکه زبان آموزان مهارتهای اولیه اجتماعی را در مدرسه آموزش دیده اند و همچنین با توجه به هم زمانی دوره ها با کلاس مدرسه سعی گردیده که حداقل تمارین برای منزل، در نظر کرفته شود.

دوره آمادگی آزمون کمبریج: زبان آموزان حدودا پس از دو سال از شروع ثبت نام در موسسه کودکان برتر می توانند جهت شرکت در دوره های آزمون آمادگی دانشگاه کمبریج (starter) ثبت نام نموده و آمادگی خود را برای شرکت در این آزمون به حداکثر برساند .در این دوره بر روی هر چهار مهارت (reading-writing-speaking- listening) به صورت همزمان و مطابق با سرفصل های آزمون های YLE دانشگاه کمبریج کار خواهد شد.

دوره های ویژه مکالمه (Free Discussion): زبان آموزان موسسه کودکان برتر پس از طی دوره ی مقدماتی (phonics) و همزمان با ورود به دوره ی take off در صورت تمایل می توانند در کلاسهای Free Discussion که یک روز در هفته و به مدت دو ساعت می باشد، شرکت نمایند.در کلاسهای مکالمه ی آزاد بالاتر بودن تعداد نفرات و متفاوت بودن لول زبان آموزان کمک می کند تا کل کلاس در رقابتی سالم بر روی مکالمه های تخصصی تر مطابق با سرفصل های تعیین شده از سوی موسسه کودکان برتر کسب تجربه نمایند.

 

 

ویژگی های پیش دبستانی کودکان برتر (مهرگان)

پیش دبستانی مهرگان با مدیریت جدید آموزشی کانون کودکان برتر با بیش از پنجاه مرکز هماهنگ در سراسر کشور

 

دخترانه.  پسرانه

ثبت نام کودکان 4_6 ساله

کلاسهای رایگان زبان انگلیسی تخصصی کودکان برتر ویژه ثبت نام کنندگان پیش دبستانی.

دارای گواهینامه بین المللی آموزش Iso10015

ایجاد شرایط مناسب جهت مادران شاغل

برگزاری کلاسهای چرتکه، رباتیک و هنر،کلاسهای ورزشی شامل آیروبیک کودکان و ژیمناستیک...

شعر خوانی، موسیقی و نمایش...

رسم الخط جهت یادگیری قلم گیری...

سرویس رفت و برگشت

شهریه اقساط

پایگاه سنجش بینایی

امکان صرف صبحانه در محیطی شاد و در جمع کودکان.

افتتاح دبستان کودکان برتر (سال های اول و دوم و سوم ابتدایی) در سال تحصیلی 98_99

معلمین مجرب و مسلط به زبان انگلیسی

پرند.فاز دو،  خیابان خورشید،  نرسیده به شرکت عمران، نبش نیلوفر چهار

 

56217818

56217817

56217131

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top