پنج شنبه, 23 -8156 16:32

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در هفتمین روز از هفته دولت، صبح امروز بالغ بر 8390 واحد مسکن مهر، مرکز آموزشهای علوم قرآنی، مجتمع فرهنگی و هنری، 9 باب آموزشگاه و یک مسجد محله ای در شهر جدید پرند افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند٬ محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به همراه اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند، امام جمعه پرند، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شهرستان رباط کریم، فرماندار شهرستان رباط کریم وسایر مسئولین شهرستان پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام در مزار شهداء این شهر، بیش از ۸ هزار واحد مسکن مهر این شهر را افتتاح نمودند.

محسن نریمان در حاشیه افتتاحات امروز، با اشاره به تعداد واحدهای افتتاح شده مسکن مهر در دولت تدبیر و امید در شهرهای جدید از حضار سوال کردند که آیا به مسکن مهر بی توجهی شده است.

نریمان همچنین با اشاره به اینکه ساخت مدرسه، بیمارستان و سایر خدمات روبنایی به عهده وزارت راه و شهرسازی نیوده اضافه نمودند ولیکن ما خود را در مقابل مردم مسئول می دانیم و در کنار وزراتخانه ها و ارگانهای مرتبط قرار گرفتیم و با تعامل و همکاری به مردم خدمات را ارائه کردیم به نحوی که در شهر جدید پرند با ساخت 21 مدرسه در ظرف کمتر از 18 ماه از نیاز مردم در این شهر در خصوص مدارس پیشی گرفتیم.

نریمان با تاکید بربحث هویت بخشی در تمام شهرهای جدید و از جمله شهر جدید پرند که به عنوان پایتخت مسکن مهر کشور به شمار می رود  گفت نیاز به ایجاد مجموعه‌های فرهنگی، آموزشی و مذهبی بسیار محسوس است که بهترین حالت برای پیشبرد این هدف مشارکت با بخش خصوصی خواهد بود.

در ادامه افتتاحات امروز، آموزشگاه سردار شهید همدانی با حضور خانواده محترم ایشان در فاز 3 شهر جدید پرند افتتاح و آماده بهره برداری قرار گرفت. یادآور می گردد این آموزشگاه دارای 20 کلاس با زیر بنا 2854 متر مربع در زمینی به مساحت 6071 متر مربع احداث گردیده است.

طاهری مدیرعامل شرکت عمران پرند نیز در مراسم اختتامیه ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حضور نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ، هیات همراه و مسئولین شهرستان، مدعووین و مهمانان گرامی به تعامل خوب بین مسئولین شهرستان اشاره نمودند و اظهار امیدواری نمودند که با این همدلی بتوان به دغدغه های مردم بهتر پاسخ داد.

همچنین در مراسم اختتامیه امروز از خانواده شهید سردار همدانی، خانواده شهید مدافع حرم عیسی رضایی، خانواده شهید علی قانع آتش نشان فداکار پرند و الهه احمدی که در مسابقات المپیک ریو 2016 رتبه ششم را در رشته تیراندازی بدست آورده بودند و پیمانکاران مدارس، مسجد و مرکز آموزشهای علوم قرآنی و مجتمع فرهنگی و هنری تقدیر بعمل آمد.

یادآور می گردد حدود حجم ریالی هزینه شده در خصوص افتتاحات امروز در هفته دولت  510 میلیارد تومان برآورد گردیده که حدود 450 میلیارد تومان آن بابت مسکن مهر از محل آورده متقاضیان و تسهیلات بانکی می باشد و 55 میلیارد تومان برای ساخت مدارس از محل منابع داخلی شرکت عمران شهر جدید پرند و 5 میلیارد تومان نیز جهت احداث ستاد فرماندهی نیروی انتظامی، مجتمع فرهنگی و هنری، مرکز آموزشهای علوم قرآنی و مسجد از محل منابع داخلی شرکت عمران پرند هزینه گردیده است .

افتتاح مسكن مهر در شهر جديد پرند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top