چهارشنبه, 23 -8156 01:07

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند از واگذاری بیش از 5000 متر مربع زمین به صورت رایگان در طول یک سال گذشته برای احداث مراکز درمانی به شبکه بهداشت رباط کریم خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، سید علی اکبر طاهری با بیان اینکه شرکت عمران آماده واگذاری زمین به ادارات مختلف جهت ساخت بناها و خدمات روبنایی است، گفت: از دی ماه سال گذشته 5 قطعه زمین به مساحت بیش از 5000 متر مربع به صورت رایگان به شبکه بهداشت واگذار شده و در حال حاضر شاهد ساخت مراکز درمانی از سوی آنها هستیم.

طاهری در ادامه افزود: قطعه زمینی به مساحت 3500 متر مربع در فاز 5 برای ساخت درمانگاه ویژه اختصاص داده ایم که ساخت بنا آن پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه ای داشته است و همچنین  4 قطعه زمین دیگر هر یک به ابعاد بیش از 350  متر در فاز یک خیابان البرز جنوبی، فاز 4 خیابان گلها، فاز 3 ورودی پروژه مپسا و فاز 5 میدان فتح و نجم از سوی شرکت عمران به شبکه بهداشت واگذار گردیده است.

مدیر عامل شرکت عمران پرند در خصوص ساخت بیمارستان 200 تختخوابی در فاز 6، تصریح کردند: در هفته دولت رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران و نماینده محترم شهرستان بازدیدی از مراکز درمانی پرند داشتند و بنده در جریان همین بازدید و در حضور مسئولان محترم، زمینی به مساحت 2 و نیم هکتار برای ساخت بیمارستان 200 تختخوابی جانمایی کرده و اعلام کردم که شرکت عمران آماده واگذاری این زمین را دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ساخت بیمارستان فاز 6 نیاز به اعتبارات زیادی دارد که نیازمند رایزنی مسئولان در سطوح بالا می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top