چهارشنبه, 23 -8156 01:32

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مدیر عامل شرکت عمران پرند از اجرای عملیات آماده سازی معابر و آسفالت در فاز 3 شهر جدید پرند خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، طاهری با اعلام خبر آغاز عملیات محوطه سازی معابر و آسفالت در فاز 3 شهر جدید پرند، عنوان نمودند در مبحث معابر و آماده سازی در حال حاضر شمال فاز 3 در دست اجرا است و بلافاصله بعد از آن جنوب همین فاز آغاز می شود.

مدیر عامل  شرکت عمران پرند شهر جدید پرند با برشمردن جزییات این طرح، اظهار کرد: طرح عملیات آماده سازی معابر شامل محوطه سازی، جدول گذاری، پیاده رو سازی، آسفالت و در آخر جمع آوری نخاله می شود.
طاهری هزینه عملیات آماده سازی معابر در فاز 3 را بیش از 8 میلیارد تومان عنوان نمود و گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این طرح تا کمتر از 2 ماه دیگر به اتمام می رسد و از شهروندان ساکن درفاز 3 به دلیل برخی مزاحمت ها در رفت و آمد پوزش خواستند.
وی در پایان خاطر نشان نمود عملیات آسفالت و معابر سازی پس از فاز 3 در سایر فاز های مسکن مهر 4، 5 و 6 اجرا خواهد شد و برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت گرفته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top