چهارشنبه, 23 -8156 01:58

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای عملیات ساخت بوستان مشاهیر در شهر جدید پرند روز چهارشنبه با حضور محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید، آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، احداث بوستان مشاهیر در پرند روز چهارشنبه طی مراسمی با حضور محسن نریمان و جمعی از مسئولان کلید خورد.
در این مراسم که فرماندار شهرستان رباط کریم، نماینده مردم شریف شهرستان های رباط کریم، بهارستان و پرند، اعضاء مجمع و مدیر عامل شرکت عمران پرند و اعضای هیات مدیره شرکت، مدیر کل سازمان حفاظت محیط زیست استان تهران، مدیرعامل شرکت آبفای جنوب غرب استان تهران، شهردار و اعضای شورای شهر پرند و جمع دیگری از مسئولان حضور داشتند، یک درخت به صورت نمادین در محل احداث بوستان مشاهیر کاشته شد.
در این مراسم نریمان در سخنانی ضمن تاکید بر تلاش دولت در جهت تکمیل پروژه مسکن مهر در کشور، گفت: علی رغم برخی سم پاشی ها، دولت در حوزه مسکن مهر شعار نداده بلکه عمل کرده است.
نریمان اضافه کرد: دولت یازدهم در حوزه مسکن مهر وارث یکسری از مشکلات از گذشته می باشد که نسبت به رفع همه این مشکلات خود را متعهد می داند چرا که هر دولتی بر سر کار میآید کل کار را تحویل می گیرد.
رییس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی شهر های جدید با بیان اینکه تنها متولی ساخت شهر های جدید، وزارت راه و شهرسازی نیست، تصریح کرد: تمام دستگاه های خدمات رسان در مراحل ساخت شهرهای جدید، وظایف و تعهداتی بر عهده دارند که انتظار می رود نسبت به این تعهدات توجه بیشتری داشته باشند.
در ابتدای این مراسم سید علی اکبر طاهری مدیر عامل شرکت عمران پرند ضمن خیر مقدم به حضار، دقایقی در خصوص اقدامات  شرکت عمران پرند سخن گفت و ضمن بیان جزییات پروژه بوستان مشاهیر، گفت: این بوستان با مساحت 32 هکتار بین فازهای 3 و 4 و با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال و از محل منابع داخلی شرکت عمران پرند ساخته می شود، طاهری همچنین از طراحی پارک بانوان در شمال این بوستان با مساحت 4 هکتار یاد کردند و اضافه نمودند ماه پیش مناقصه ساخت بوستان مشاهیر برگزار شد و پیمانکار این پروژه انتخاب گردید و امروز شاهد آغاز اجرای عملیات اجرای این پروژه هستیم.
همچنین در این مراسم حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده شهرستان های رباط کریم و بهارستان و سعید بیات فرماندار شهرستان رباط کریم به ایراد سخنرانی پرداختند.

 
 
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top