سه شنبه, 23 -8156 04:15

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند از اتمام طراحی بوستان مادر و کودک در شمال فاز ۴ خبر داد و گفت: پیمانکار بوستان مادر و کودک به زودی از طریق مناقصه عمومی انتخاب و عملیات عمرانی احداث این بوستان آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، سید علی اکبر طاهری با اعلام این خبر، اظهار داشت: بوستان مادر و کودک در شمال فاز ۴ قرار دارد و مساحت آن بیش از یک هکتار است.

طاهری ضمن تاکید بر توسعه فضای سبز و اماکن تفریحی در شهر جدید پرند، تصریح کرد: بوستان مادر و کودک از تجهیزات و امکانات مناسبی برخوردار است و دستگاه های متنوع ورزشی و بازی برای کودکان، پیاده راه تندرستی، اختصاص فضا برای اجرای تئاتر روباز و سایر فضاهای فرهنگی برای این بوستان در نظر گرفته شده است. مدیر عامل شرکت عمران پرند در ادامه خاطر نشان کرد: بیش از ۷ پارک محله ای برای فازهای مسکن مهر از جمله شهرک آسمان و مهستان در دست طراحی است و به زودی عملیات عمرانی آنها آغاز می شود

.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top