چهارشنبه, 23 -8156 07:33

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اینترنت این امکان را فراهم کرده است تا هر چیزی درباره جهان را فرا بگیریم، با مردم نقاط مختلف در ارتباط باشیم و یا اطلاعات جدید درباره مکانی که در آن زندگی می کنیم را کسب کنیم. در اینترنت می توانید روش هایی جدید برای مقایسه کشور خود با دیگر کشورهای جهان پیدا کنید یا داشته های کشور خود را با دیگران مقایسه کنید. به طور کلی، مردم در حال حاضر از چگونگی کارکرد جهانی که در آن زندگی می کنند، آگاه‌تر هستند. در ادامه پنج وب سایت را معرفی می کنیم که می توانند اطلاعات شما را درباره جهان بیش از پیش و به روشی سرگرم کننده افزایش دهند.

 

True Size Of

 

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

 

این وب سایت امکان مقایسه اندازه کشورها با یکدیگر را فراهم می کند. نقشه های بسیاری در این وب سایت وجود دارند که اجازه می دهند جهان را از نگاهی متفاوت نظاره گر بوده و اندکی بیشتر درباره آن تامل و تفکر کنید. در این وب سایت به راحتی می توانید اندازه کشورهایی مختلف را با قرار دادن طرح گرافیکی از آنها روی یکدیگر و بدون ایجاد مانع یا تداخل مقایسه کنید.

 

Mercator Puzzle Redux

 

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

 

در این وب سایت که شامل یک بازی معمایی می شود، مجموعه ای تصادفی از کشورها ارائه شده و از کاربر خواسته می شود تا آنها را در جای درست خود قرار دهد. برخی مواقع این چالش سخت‌تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.

 

Global Trend Tracker

 

 

کشورها تنها توده هایی زمینی در اندازه مختلف نیستند بلکه مجموعه ای از افراد را در بر می گیرند که بسیاری از آنها آنلاین بوده و در حال جستجوی موضوعات مورد علاقه خود هستند. در این وب سایت می توانید جریان های محبوب در جهان را مشاهده کنید و از این که مردم در نقاط مختلف جهان چه چیزهایی را بیشتر جستجو می کنند، آگاه شوید.

 

Visa Mapper

 

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

 

در این وب سایت می توانید از وضعیت ویزا پیش از سفر به کشورهای مختلف آگاه شوید. در ابتدا باید این مساله که شهروند کدام کشور هستید را مشخص کرده و سپس نقشه موجود در سایت شرایط ویزا برای سفر به کشور یا کشورهای مد نظر شما را نشان می دهد.

 

Radio ISS

 

5 وب سایت که نگاه ماه به جهان را تغییر می دهند

 

در این وب سایت ترکیب استریم زنده ویدئویی از ایستگاه فضایی بین المللی و یک نقشه همزمان از موقعیت مکانی آن را شاهد هستیم که با صدایی از نزدیک‌ترین ایستگاه رادیویی زمینی همراهی می شوند.

 

منبع : عصر ايران

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

آگهی فروش ملک و زمین خود را به ما بسپرید

 

شخصی ساز

مسکن مهر

زمین مسکونی و تجاری

 

091202200310

آقای سالاری

 

مشاورین املاک مظفری

56931288

09126044394

 

فاز یک - بلوار چهارباغ - روبروی اداره ورزش

 

 

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top