چهارشنبه, 23 -8156 07:06

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

همین امروز تحول را آغاز کنید.

بیشتر مردم می خواهند تا بخش هایی از زندگی شان را تغییر  دهند. برخی دیگر ترجیح می دهند تا زندگی شان را با ایجاد تحولاتی پایدار دگرگون سازند.

 

تحول در زندگی یعنی پا را فراتر گذاشتن از مسیری که در آن هستید،  خلق یک زندگی بهتر برای خودتان و تغییر روش و سبک زندگی تان. شما این کار را با افکار، تخیلات، باورها، اعتقادات، عملکردها و یا ترکیب تمام این ها ایجاد می کنید. شما از این چیزها برای تغییر آن چه در زندگی تان اتفاق می افتد و تجربه ی یک زندگی متفاوت تر استفاده می کنید.

 

این فرآیند باید از درون شما آغاز شود و در نهایت منجر به ایجاد تحولی در شما و زندگی تان خواهد شد. اگر شما تغییر کنید، زندگی تغییر خواهد کرد. شما لایق زندگی بهتر هستید. زندگی بهتر می تواند بهترین اتفاق برای شما باشد، چیزی که همیشه آرزوی آن را داشتید. برای ایجاد تحول در زندگیتان پیشنهاد می کنیم این 7 گام لاپلاس را عملی کنید:

 

۱ – داشتن یک آرزوی بزرگ و حفظ آن

داشتن آرزو نیروی محرکه ای برای رسیدن به اهداف ماست. اگر به طور جدی به دنبال تحول در زندگی تان هستید، می توانید این کار را به عنوان یکی از اهداف اصلی تان انجام دهید. به هر حال، برای رسیدن به این هدف، باید یک آرزوی بزرگ داشته باشید که در شما آتش اشتیاق به وجود آورد و شما باید تا زمانی که زندگی تان متحول شود، این آرزوی بزرگ را حفظ کنید.

 

۲ – همراهی با دانش تحول

دانش تحول، یعنی تغییر روش فکری و چیزهایی که ذهن شما را مشغول به خود کرده است. این یعنی تغییر چشم انداز زندگی تان و عمل کردن به شیوه ای جدید برای داشتن چشم اندازی بهتر و قوی تر. "بیشتر از این خودتان را با دنیا تطبیق ندهید، در عوض با بازسازی ذهن خود ایجاد تحول و تغییر کنید.» دانش تحول یکی از بهترین راه ها برای بازسازی ذهن و تحول در زندگی تان است.

 

۳ – شیوه ی فکری خود را عوض کنید

تاکنون از خود پرسیده اید که : «من چه کسی هستم؟» شما تنها یک اسم نیستید. شما تنها یک عنوان شغلی نیستید. شما تنها در یک بدن خلاصه نمی شوید. راجع به خودتان چه فکر می کنید؟ برای خیلی ها این یک سوال عمیق است. بیشتر ما تمایل داریم تا آنچه دیگران راجع به ما باور دارند را به عنوان شخصیت خودمان تلقی کنیم و این اتفاقی است که ما را محدود می کند. زمانی را برای کشف خود کنار بگذارید و سپس تصور کلی خودتان از آن چه هست را به آن چه می خواهید واقعا باشد تغییر دهید. وقتی این کار را می کنید، در خودتان تغییر ایجاد کرده اید، وقتی خودتان را تغییر دهید، زندگی تان نیز تغییر خواهد کرد.

 

۴ – اصول اولیه ی روند خلقت را درک کنید

ممکن است تاکنون از دیگران شنیده باشید که شما حقیقت خود را خلق می کنید. آیا واقعیت دارد؟ ما هیچ چیزی را خلق نمی کنیم. خدا خالق ما، دیگران و تمام چیزهای موجود است.  همه ی ما آفریننده ی چیزهای خوب و بد و اتفاقاتی برای خودمان و دیگران هستیم. اگر اصول اولیه ی خلقت را درک کنید، می توانید در زندگی خود ایجاد تحول و دگرگونی کنید.

 

۵ – خالق زندگی بهتر خود باشید

برای زندگی خود برنامه ریزی کنید. شما می توانید یک برنامه ی استراتژیک برای زندگی خود تهیه کنید. یک برنامه ی استراتژیک مشخص می کند که شما اکنون در کجا هستید، کجا می خواهید بروید و این که چه طور می خواهید به آن جا برسید. این برنامه شامل ماموریت، چشم انداز و هدف اصلی شما در زندگی تان است، چیزهایی مثل سلامتی، ثروت، موفقیت، ارتباط تان با خدا و دیگران. برنامه ی خود را بنویسید و برای دستیابی به هدف تان حرکت کنید. هرچه زودتر آغاز کنید، سریع تر به اهدافی که دارید خواهید رسید. برای زندگی بهتر و پر از کامیابی و لذت برنامه ریزی کنید.

 

۶ – شروع به زندگی با سبکی متفاوت کنید

برای داشتن یک زندگی متفاوت باید شروع به فکر کردن، صحبت کردن و عمل کردن به سبکی متفاوت کنید و به این کار تا زمانی که زندگی شما دچار تحول شود ادامه دهید. نقشه ی خود را پیاده سازی کنید، بر روی برنامه ی خود نظارت کنید و مدام آن را ارزیابی کنید. اگر نیاز بود جاهایی را تغییر دهید. هر قدمی که به درستی بر می دارید، شما را به مقصد مورد نظرتان نزدیک تر می کند.

 

۷ – شکرگزار باشید

همه ی ما چیزهای زیادی داریم که باید برای آن ها شکرگزار باشیم. امروز برای چه چیزی شکرگزاری کرده اید؟ به تازگی چه کسی وارد زندگی شما شده و باعث برکت و رحمت شده است؟ آیا برای وجود او شکرگزار بوده اید؟ قدردانی و شکرگزاری باعث ترشح اندورفین در بدن شما می شود و احساس خوبی را در شما به وجود می آورد. این اتفاق به شما کمک می کند تا با استرس ها کنار آیید که برای سلامت شما هم بسیار عالی است. شکر گزاری درهای رحمت را در زندگی شما باز می کند. هم برای خودتان و هم برای دیگران.

 

تحول در زندگی می تواند کمی چالش بر انگیز باشد. اگر می خواهید یک زندگی بهتر با چیزهایی که واقعا به داشتن آن ها علاقه دارید داشته باشید، پس همین امروز برای داشتن این زندگی شروع به تلاش کنید.

 

منبع:لاپلاس

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

آگهی فروش ملک و زمین خود را به ما بسپرید

 

شخصی ساز

مسکن مهر

زمین مسکونی و تجاری

 

091202200310

آقای سالاری

 

مشاورین املاک مظفری

56931288

09126044394

 

فاز یک - بلوار چهارباغ - روبروی اداره ورزش

 

 

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top