پنج شنبه, 23 -8156 21:48

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هايپر استار پرند

به گزارش روابط عمومي شركت عمران شهر جديد پرند، جلسه ای با حضور طاهری مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره با آقای هانس دیوید روکس مدیر کل توسعه و سرمایه گذاری شرکت هایپر مارکتهای ماف پارس از کشور فرانسه، به منظور بررسی تاسیس و راه اندازی شعبه جدید فروشگاه هایپر استار در شهر جدید پرند برگزار شد.

طاهری ضمن ابراز رویکرد مثبت شرکت عمران شهر جدید پرند از پیشنهاد هر گونه سرمایه گذاری در شهر جدید پرند و حمایت این شرکت در راستای چارچوبهای قانونی از سرمایه گذاران ، اظهار داشت ارتقای شرایط فرهنگی و اجتماعی و سطح کیفی زندگی شهروندان در اولویت کاری این شرکت قرار دارد. 

در جلسه مذکور تعدادی زمین با کاربری تجاری در فاز 6 شهر به گروه سرمایه گذاری مذکور معرفی گردید که مقرر شد پس از بررسی موارد پیشنهادی زمین مورد نظر در اختیار شرکت مذکور قرار گیرد و آقای هانس متعهد گردید در صورت تحویل زمین، فروشگاه هایپر استار پرند را  ظرف مدت 18ماه، با استانداردهای بین المللی، افتتاح و به بهره برداری برساند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دندان پزشکی سپید پرند

 

 

 

پکیج و رادیاتور پرند


 

 

 

تعداد بازدید

بازدید امروز405
بازدید ديروز509
بازديد هفته2653
بازديد ماه8017
کل بازدید536929

تعداد کاربران آنلاین

9
نفر

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top