سه شنبه, 23 -8156 03:32

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

طی قراردادی فی مابین شرکت عمران شهر جدید پرند و دانشگاه آزاد اسلامی پرند، شهر جدید پرند به عنوان اولین شهر جدید کشور هوشمندسازی می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، در مراسمی با حضور واشقانی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی کشور، صائب رئیس دانشگاه آزاد پرند، میریان عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید، طاهری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند و وطن خواهي عضو هيات مديره شركت، قرارداد هوشمندسازی شهر جدید پرند در محل دانشگاه علوم و تحقیقات تهران منعقد گردید.

ایراهیم واشقانی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی کشور هوشمندسازی پرند را اقدامی قابل تحسین خواند و گفت: در عصر حاضر پاسخگویی به نیازهای جامعه و پیوند با صنعت و دولت از اولویت های دانشگاه های   نسل سوم می باشد و با اجرای پروژه هوشمندسازی یک شهر، مدیریت شهری بر پایه فناوری اطلاعات در زیرشاخه های مدیریت انرژی، کنترل ترافیک، امنیت، آموزش الکترونیک و توجه به مسائل زیست محیطی و بهسازی زندگی مردم تحقق می یابد.

سید محمود میریان عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید نیز از اجرای پروژه هوشمندسازی پرند با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی ابراز خرسندی کرد و اذعان داشت: توجه ما معطوف به ارائه خدمات بیشتر و رفاه حال ساکنان شهرهای جدید است که قصد داریم با بهره گیری از تجربیات و کادر تخصصی و علمی دانشگاه آزاد اسلامی، پرند را به عنوان اولین شهر جدید به شهر جدید هوشمند تبدیل کنیم و قطعاً با اجرای صحیح این پروژه به عنوان پایلوت ، سایر شهرهای جدید نیز هوشمندسازی را در دستور کار خود قرار می دهند.

در مراسم انعقاد قرارداد هوشمندسازی پرند سید علی اکبر طاهری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند نیز تصریح کرد: پرند به عنوان پایتخت مسکن مهر کشور و با قدمت 25 ساله، ظرفیت های بالقوه بسیاری دارد که با اجرای این پروژه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی الگوی مناسبی برای دیگر شهرهای جدید کشور خواهد شد.

شش حوزه اصلی یک شهر هوشمند که همان لایه‌های اصلی آن است را می‌توان بصورت زیر برشمرد:

  • سرویسهای عمومی هوشمندSmart Public Services 
  •  عمارت هوشمند Smart Building  
  •  حمل و نقل هوشمند Smart Transportation  
  •  زیرساخت هوشمندSmart Infrastructure
  • امنیت شهری هوشمندSmart Public Safety

 سلامت و  بهداشت هوشمند Smart Healthcare

دیدگاه‌ها   

0 #2 امیر خریندی -8156-68686-23 21:42
این پست پارسا جالبه براتون؟
نقل قول کردن | گزارش به مدیر
-7 #1 پارسا -8156-68686-23 17:59
سلام
مدتهاست که توی سایت ها و گروه های تلگرامی دنبال یه نفر میگردم که ساکن شهر پرند باشه و عقد موقت کنم باهاشون. اما دریغ از حتی یک نشونه. لطفا یک مرکز راه اندازی کنید که دختر و پسرایی که میخوان همچین کاری کنن با هم آشنا بشن. آخه تعدادمون اونقدی نیست که بشه توی یه گروه تلگرامی که کلا شاید یه نفر پرندی توش باشه (تازه اونم اگه دختر باشه) همچین کسی رو پیدا کرد.
لطفا یه گروهی سایتی ان جی اویی چیزی راه بندازید که ما با هم آشنا بشیم و انقد اذیت نشیم.
آخه میدونید چقد من بازده م اومده پایین بخاطر نداشتن رابطه با یه دختر؟؟!!!
نقل قول کردن | گزارش به مدیر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

دندان پزشکی سپید پرند

 

 

پکیج و رادیاتور پرند


 

 

 

تعداد بازدید

بازدید امروز354
بازدید ديروز1131
بازديد هفته3229
بازديد ماه20820
کل بازدید287875

تعداد کاربران آنلاین

22
نفر

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top